محصولات

شرکت شار توان کالا (شارتک) با ارتباط نزدیک به بازار ایران و بین الملل و شرکای بزرگ تجاری خود امکان ارائه محصولات زیر را دارد

 

● حوزه برق

تامین تجهیزات و محصولات ایمنی در صنعت برق

محصولات شرکت کاتوالکتریک فرانسه که توسط این شرکت عرضه میشود از معتبر ترین محصولات و تجهیزات ایمنی برق برای سطوح مختلف ولتاژ در سراسر دنیا می‌باشد. انواع این محصولات در سر فصل های زیر خلاصه میشوند:

1. انواع تجهیزات و محصولات ایمنی عایق برق (فردی و گروهی)
2. تجهیزات اندازه گیری ولتاژ در سطوح و شرایط مختلف
3. انواع ابزارآلات عایق
4. تجهیزات کامل خط گرم
5. سیستم های ارتینگ در سطح مقطع‌های مختلف

 

تاًمین مقره, فیوز کات اووت و برقگیرهای پلیمری برای پست ها و شبکه های توزیع و انتقال نیرو

شرکت شار توان کالا (شارتک) ، بواسطه ارتباط نزدیک با شرکت رگا الکتریک در چین، امکان ارائه محصولات زیر را با شرایط و کیفیت استثنایی فراهم ساخته است :

1. انواع برقگیر و مقره پلیمری از 5kv تا720kv
2. فیوز کات اووت پلیمری تا 36kv
3. انواع مواد اولیه مورد نیاز در تولید برقگیر, فیوز کات اووت و مقره پلیمری شامل سیلیکن رابر, فایبر گلاس راد, قرص های زینک اکساید و دیگر مواد یا قطعات
4. کلیه ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط با تولید مقره و برقگیر پلیمری در سطوح ولتاژ مختلف

 

تاًمین ابزار آلات هیدرولیکی

شرکت سیجر فرانسه دارای دامنه کاملی از ابزار آلات هیدرولیکی بوده و بواسطه شرکت شار توان کالا (شارتک) محصولات خود را در ایران با خدمات پس از فروش بی نظیر عرضه میکند.

 

● حوزه فلزات

تآمین قطعات ریخته گری فلزات آهنی

شرکت شار توان کالا(شارتک) به عنوان نماینده رسمی هلدینگ دی هاگ آلمان، امکان تامین دامنه گسترده ای از قطعات ریخته گری بر پایه چدن وفولاد در سایزهای مختلف تا وزن 240 تن را دارا می باشد.

 

تآمین قطعات ریخته گری فلزات غیر آهنی

همکاری با گروه بیاکس درهند امکان تامین قطعات و اتصالات مختلف الکتریکی بر پایه مس را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب فراهم آورده است.

 

بازرگانی مواد معدنی و اولیه

ارتباط نزدیک با مصرف کنندگان عمده مواد اولیه فلزی و معدنی همگام با خرید منظم از معادن و تولیدکنندگان بزرگ حضور فعال و مداوم شرکت شار توان کالا (شارتک) و آیرومتال را در تجارت بین المللی مواد اولیه فلزی و معدنی ایجاد کرده. ارائه کامل خدمات بازرگانی بر محصولاتی چون زغال سنگ, کک متالوژی, سنگ آهن, آهن اسفنجی, انواع شمش و بیلت های فولادی, ورق های رول گرم و سرد فولادی در بخش فلزات آهنی و در بخش فلزات غیر آهنی, محصولاتی چون کنسانتره ، کاتد و شمش مس, آلومینا و شمش آلومینیوم, شمش و کنسانتره روی و سرب از خدمات حرفه ای است که شارتک